Nike

  • czech  
  • Přihlásit

Nike Ryzí platina/Vlčí šedá/Světle rudá/Metalická tmavě šedá boty Nike Phantom Vision Elite Dynamic Fit Anti-Clog SG-PRO Kopačka na měkký povrch SG-PRO | LGgdpb13

6,965.90Kč  1,851.70Kč

  • Kód: KDU1510
  • Přepravní hmotnost: 1.47kg
  • 184 Balení skladem
  • Výrobce: Nike CZ

More Colours:
Nike Závodní modrá/Metalická stříbrná/Volt/Černá boty Nike Phantom Vision Elite Dynamic Fit Anti-Clog SG-PRO Kopačka na měkký povrch SG-PRO | IAoemk90
Nike Černá/Světle rudá/Černá/Černá boty Nike Phantom Vision Elite Dynamic Fit Anti-Clog SG-PRO Kopačka na měkký povrch SG-PRO | HKkcjc40

Vyberte prosím:

Množství

MAXIMÁLNÍ PŘESNOST A VEDENÍ MÍČE


Kopačka Nike Phantom Vision Elite Dynamic Fit Anti-Clog SG-PRO úžasně padne a má bezkonkurenční kontakt s míčem. Je určená pro hráče, kteří na hřišti potřebují přesnost a kontrolu nad míčem.


Hned při prvním obutí sedí jako ulitá

Vnitřní botička ze síťoviny Quadfit se přizpůsobí každé noze. Je měkká, připravená na hru a pevně drží na noze. Lem Dynamic Fit obepíná kotník jemným pružným úpletem a dává noze prostor k volnému pohybu.


Dokonalé spojení s míčem

Provedení s texturou Flyknit drží míč na noze a pomáhá ho úžasně ovládat – i za vlhka. Zpevnění a přizpůsobivost jednotlivých částí jsou vyladěné podle potřeby. Systém Ghost Lace zakrývající tkaničky pomáhá k vynikajícímu vedení míče.


Lehká kopačka s agresivní trakcí

Superlehká vrstva podrážky po celé délce dobře pruží a vícesměrné špunty pomáhají při rychlých kličkách a prudkém zrychlení. Technologie Anti-Clog Traction pomáhá bránit nabalování bláta na kolíky, takže hravě zvládneš i rozbahněný terén. Pevně ukotvené i šroubovací kolíky mají různou délku, takže si můžeš trakci upravit podle potřeby.


Další podrobnosti

Kopačky na měkký povrch (SG-PRO) jsou vhodné pro podmáčený nebo blátivý trávník vyžadující maximální trakci


Vznik technologie Flyknit

Technologie Nike Flyknit vznikla na základě ohlasů běžců. Ti hledali botu, která by padla na nohu jako ulitá – podobně jako ponožka. Společnost Nike sestavila týmy analytiků, technických odborníků a návrhářů. Trvalo čtyři roky, než se jim podařilo vytvořit technologii potřebnou k vyrobení tkaného svršku s požadovanou strukturou a odolností. Dalšími úpravami se v jediné vrstvě materiálu dosáhlo optimální opory, pružnosti a prodyšnosti. Výsledkem je lehounký, přiléhavý a prakticky bezešvý svršek. Nevídaně precizní design je maximálně funkční a v porovnání s tradičním stříháním a šitím snižuje množství odpadního materiálu v průměru o 60 %. Při výrobě každého páru bot Flyknit se použije materiál odpovídající šesti recyklovaným plastovým lahvím. Skládkám to ulehčuje od tisíců tun materiálu.